Насолоджуватися життям хочеться в кожному моменті. Але як бути, коли навіть звичайні речі не в радість? Адже різкий рух, невелике фізичне навантаження, сміх, кашель часто можуть викликати мимовільне сечовипускання у жінок. Хоч про цю делікатну проблему мало говорять і неохоче зізнаються навіть лікарям, це досить поширений стан. З ним стикається близько 40% жінок у всьому світі!
Причин, чому виникає підтікання сечі у жінок безліч:
Відповідно до причин, виділяють кілька різновидів мимовільного сечовипускання:
Крім основних факторів, що викликають мимовільне сечовипускання у жінок, є причини, характерні для певного віку.
Найчастіше в молодому і середньому віці (нетримання у жінок після 40 років) виникає через вагітність, травми м’язів тазового дна під час природних пологів, перенесені гінекологічні захворювання, хірургічне лікування органів малого таза. Також спровокувати нетримання у молодих дівчат можуть невиправдано високі фізичні навантаження і неправильне виконання вправ, вживання гормональних препаратів, системні захворювання, ожиріння.
Як правило, вікове нетримання сечі у жінок розвивається найчастіше при клімаксі. Нетримання сечі у жінок після 50 років викликане зниженням кількості естрогенів. Цей гормон безпосередньо впливає на еластичність м’язової тканини, тому при його нестачі м’язи втрачають свою пружність.
На жаль, існує думка, що нетримання сечі у жінок після 70 років – природне явище і нічого не можна змінити. Але це не так! Довільне сечовипускання у жінок не норма в будь-якому віці!
Головний прояв нетримання – мимовільне підтікання сечі. Також характерні ознаки:
Одиничний прояв цих симптомів багато жінок не беруть до уваги. Однак регулярні ознаки нетримання дуже негативно впливають на якість життя жінки. Хоч вони і не несуть ніяких больових відчуттів, доставляють чималий психологічний дискомфорт. Не дивлячись на це, про свою делікатному недугу більшість говорити соромляться. І дуже даремно, адже нетримання у жінок –це проблема, з якою потрібно боротися, а не приховувати!
На сьогодні є кілька методів лікування нетримання сечі: консервативні, лікування лазером, оперативне лікування нетримання сечі. Але є й альтернатива – магнітотерапія на спеціальному апараті. І цей світовий тренд доступний жителям Запоріжжя в Кремсарь клініці, в арсеналі якої є унікальне крісло BTL EmSella. Це особлива гордість, адже в нашій країні всього два таких апарати.
Суть його роботи полягає в глибокій електромагнітній стимуляції. Під час процедури високоінтенсивне сфокусоване електромагнітне поле впливає на м’язові і нервові тканини організму, впливає на кровообіг тазових органів. І це не просто скорочення і розслаблення м’язів, це усвідомлене управління ними. Тому крісло BTL EmSella отримало заслужене звання тренажерного залу для м’язів тазового дна.
Багато хто порівнює процедуру з виконанням гімнастики Кегеля. Насправді сеанс магнітотерапії набагато результативніший, оскільки під впливом апарату в роботу включаються ті м’язи, які самостійно тренувати неможливо. Мова про мускулатуру стінок піхви, сечового міхура (зміцнення сечового міхура у жінок), судин малого таза.
Ще один важливий аспект – комфортне проходження процедури. Ви не побачите гінекологічного крісла, хірургічних інструментів, більш того, вам навіть не доведеться роздягатися. Потрібно лише зручно розміститися в кріслі і розслабитися.
Звертайтеся на консультацію до уролога Кремсаря Євгена Олександровича і переконайтеся самі, що нетримання сечі лікується без операції, безболісно і комфортно!